• Sal. Kas 24th, 2020

İMC Haber 24

Haber sokakta, haber yerde!

Cem Yılmaz’dan Star ve Akit’e tepki: ‘Acıklı bir operasyon!’

Cem Yılmaz, Star ve Yeni Akit gazetelerinde hakkında çıkan haberlere tepki gösterdi. Haberlere sosyal medya hesabından yanıt veren Yılmaz, “Acıklı bir operasyon! Yazık!” ifadesini kullandı.

Star ve Yeni Akit gazetelerinde hakkında yazılanlar nedeniyle Cem Yılmaz sosyal medyadan açıklama yaptı. Ortağı olduğu otelde tesettür yasağı uygulandığı iddiası ile ilgili olarak Yılmaz “Bu bir şaka olsa gülerim ama acıklı bir operasyon! Yazık!” dedi.

Star Gazetesinin yaptığı ve Yeni Akit gazetesinin de internet sitesinde yer alan haberde Cem Yılmaz’ın ortağı olduğu iddia edilen Bebek Otel’de ‘kapalıları almayın’ talimatı verildiği ifadesi yer aldı.  Haberde Otel’in sahibi ve Cem Yılmaz’ın ortağı olduğu iddia edilen Muzaffer Yıldırım’ın talimatı sebebiyle tesettürlü iki Arap kadının otelin kafesine sokulmadığı bilgisine yer verildi.

Cem Yılmaz ise yazılanlara tepkisini sosyal medya hesabından dile getirdi. Yılmaz “Sevgili takipçilerim,hatırı sayılır bir sayıdasınız,size bu haberi şu sebeple duyuruyorum; 27 yıllık meslek hayatımda sahne ve sinema dışında hiç bir ticari girişimim olmadığı gibi Bebek Oteli ! de benim değil !! Bu bir şaka olsa gülerim ama acıklı bir operasyon ! Yazık !” mesajını paylaştı.

Kaynak: Abcgazetesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir