Samsung Galaxy Note 10 fiyatı ile cep yakacak!

0

Samsung’un merakla beklenen yeni Galaxy Note modelleri ile ilgili önemli gelişmeler gelmeye devam ediyor. Son zamanlarda donanım ve tasarım açısından pek çok sızıntıyla gündeme gelen model, şimdi de fiyat bilgisi ile gündeme geldi. Samsung Galaxy Note 10 fiyatı ile cep yakacak gibi duruyor!

Galaxy Note 10 tasarımı ortaya çıktı!

Samsung Galaxy Note 10 fiyatı ile cep yakacak!

Yeni Note modelleri hakkında bilinen en önemli detay, iki farklı model olacağı yönünde. Galaxy Note 10 ve Note 10 Pro olarak adlandırılmasını beklediğimiz modeller, ayrıca 5G destekli versiyonlara da sahip olacaklar. Galaxy Note 9’u 9 Ağustos tarihinde tanıtan Samsung, iddialara göre yeni modelleri de 10 Ağustos tarihinde tanıtacak.

Galaxy Note modelleri genel olarak baktığımızda döneminin en üst teknik detaylarını barındırır. Bu açıdan baktığımızda Galaxy Note 10 ile Note 10 Pro modelleri arasındaki farkın nasıl olacağını ve bu modellerin Galaxy S10 ile ne tür farklılıklar sunacağını da merakla bekliyoruz.

Samsung Galaxy Note 10 fiyatı ne kadar olacak?

Yeni sızıntılara göre Galaxy Note 10 modellerinin yurt dışı fiyatı Note 10 için 1,100 dolar, Note 10 Pro için 1,300 dolar olacak. Bununla birlikte 5G destekli modellerinin fiyatının da 1,800 dolar civarlarında olması bekleniyor. Yani fiyatların biraz cep yakacağını söylememiz mümkün.

Siz fiyatlar hakkında neler düşünüyorsunuz?

The post Samsung Galaxy Note 10 fiyatı ile cep yakacak! appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.