Seri Kadın Katili

Covid-19 tedbirleri kapsamında şartlı tahliye edilen Necati Akpınar (58), 38 yıl içinde üçüncü eşini de katletti. Kadın cinayetinin bu seferki adresi, Manisa’nın Saruhanlı ilçesi. Necati Akpınar, birlikte yaşadığı dini nikahlı eşi Mutlu Menekşe (48) ile tartışınca kadını başına sert cisimle vurarak öldürdü. Kadının cesedini gömdüğü sırada çevredekilerin şüphelenip ihbar etmesi üzerine olay yerine polis ekipleri tarafından yapılan araştırmalar sonucu Akpınar gözaltına alınıp tutuklandı.

Seri Kadın Katili Covid Nedeni İle Serbest Kalmış!

Akpınar’ın ilk eşini 38 yıl önce, ikinci eşini 19 yıl önce öldüren katilin, Covid-19 tedbirleri nedeniyle tahliye edildiği ortaya çıktı.

Kan donduran olay, 30 Aralık saat 15.00 sıralarında Saruhanlı İstasyon Mahallesi’nde meydana geldi.

30 Aralık günü Manisa Saruhanlı İstasyon Mahallesi’nde meydana gelen olayda, bağ direği imalatı yapan Necati Akpınar, işletmesinin hemen bitişiğindeki evinde 1 ay önce dini nikahla yaşamaya başladığı Mutlu Menekşe ile bilinmeyen bir nedenle tartıştı. Çıkan kavgada Akpınar, iddiaya göre, sert bir cisimle başına vurarak Menekşe’yi öldürdü.

Cesedi Metruk Binanın Girişine Gömdü
Havanın kararmasını bekleyen Akpınar, evine 30 metre mesafedeki metruk binanın girişinde çukur kazdı. Cesedi seyyar bağ direği aracıyla terk edilmiş eve taşıyan Akpınar, gömdüğü kadının üzerini toprakla örttü. Olayın yaşandığı sıralarda sesleri duyan çevre sakinlerinin ihbarı üzerine, bölgeye gelen polis ekipleri, 21.00 sıralarında terk edilmiş evde geniş çaplı araştırma başlattı. Yapılan araştırmada polis, çukurdaki kadın cesedine ulaştı.

Katil Erkek Tutuklandı
Başında darp izi bulunan ve öldürüldüğü anlaşılan kadının cesedi, kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için İzmir Adli Tıp Kurumu’na gönderilirken, dini nikahla birlikte yaşadığı Necati Akpınar gözaltına alındı. İfade işlemleri sonrası adliyeye sevk edilen Akpınar tutuklandı.

Kadının Ardından Kuruması İçin İpe Astığı Çamaşırlar Kaldı!
Mutlu Menekşe’nin cesedinin İzmir Adli Tıp Kurumu’ndaki incelemenin ardından memleketi Afyonkarahisar’da toprağa verileceği öğrenildi. Mutlu Menekşe’den geriye ölmeden önce kurumak için ipe astığı giysileri kalırken, olay yerinde ise cesedin kokusunu engellemek için koyulmuş çok sayıda kireç torbası bulundu.

Kadınların Defalarca Şikayetçi Olduğu Katile Kimse Dur Dememiş!
Ayrıca Akpınar’ın otomobili önünde görüntülü olarak sosyal medya hesabından sürekli evlenme ilanı verdiği, kendisine zengin görünümü vererek kandırdığı kadınlara tehdit ettiği yönünde hakkında çok sayıda şikayet bulunduğu öğrenildi.

İddiaya göre Akpınar, 2 yıl gibi bir sürede 20’ye yakın kadınla görüştü ve kadınlar gördükleri şiddetlerden dolayı kendisinden şikayetçi oldu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here