Türk Telekom internet fiyatlarını güncelledi

0

Türk Telekom internet fiyatlarını yeni yayınladığı listeyle birlikte güncelledi. Yeni abonelere yönelik limitsiz internet paketlerini kapsayan kampanyada, giriş seviyesindeki limitsiz paketin  24 ay taahhütlü fiyatı değişmeden paket hızı 8 Mbps’ye yükseltildi. Türk Telekom internet fiyatıiçin her pakete farklı bir plan bulunuyor.

Türk Telekom internet fiyatı ne oldu?

Yeni duyurulan kampanyada 35 Mbps ve üzeri yüksek hızlardaki limitsiz paketlerde yapılan indirimler kampanyanın en dikkat çeken noktası oldu.

Konuyla ilgili açıklama yapan Türk Telekom Pazarlama ve Müşteri Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Ümit Önal, 24 ay taahhüt karşılığında artık 35, 50 ve 100 Mbps gibi yüksek hızlardaki limitsiz paketlerin yüzde 30’lara varan indirimlerle sunulacağını söyledi.

Yeni kampanya kapsamında yeni müşteriler, Muud Premium, TT WiFi Limitsiz, TT Depo 10GB, McAfee Güvenlik gibi hizmetlerden 24 ay süresince faydalanabilecek.

24  Mbps ve üstü hızlarda limitsiz paketleri tercih eden kullanıcılar hem Türk Telekom Prime müşterisi oluyor hem de  TT Akademi’nin 12 aylık İngilizce Online Eğitim Paketine ücretsiz sahip oluyor.

Giriş paketinde hızlar da TT Akademi’nin 12 aylık İngilizce Online Eğitim Paketin yükseldi. Ayrıca, 12 Mbps’lik pakette de 5 TL’lik indirim yapıldı.

Eski tarife üzerinden taahütleri devam eden kullanıcılara da indirimli tarifelerinden yararlanabilecekli taahhüt yenileme teklifi sunulacağı açıklandı.

Limitsiz internet kullanmak isteyenler için 100 GB’lik akıllı paketler 200 GB’a yükseltildi.

‘Yılın Kampanyası’ adıyla sunulan avantajlı tarifelerden Türk Telekom’a yeni abone olacak müşteriler 24 ay taahhüt vermeleri halinde yararlanabilecek.

Kampanya kapsamında 8 Mbps hızına sahip S pakete aylık 74,90 TL ödeme ile, 12 Mbps’lik M pakete 84,90 TL ödeme ile, 24 Mbps’lik L pakete ise 104,90 TL ödeme ile sahip olunabiliyor. Paketlerin 24 ay taahhütlü olduğunu tekrar hatırlatalım.

Kaynak: Shiftdelete

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here