Davutoğlu Sinan Ateş cinayetiyle İlgili Konuştu: Birileri siyasi saldırı girişimine mi hazırlanıyor?

Eski Ülkü Ocakları Başkanı Sinan Ateş cinayetiyle ilgili açıklama yapan Gelecek Partisi lideri Davutoğlu, “Cumhurbaşkanı, Bahçeli, İçişleri ve Adalet Bakanlarından ses yok. Birileri ülkenin sokaklarında siyasi saldırı girişimlerine mi hazırlanıyor” dedi.

Ankara’da uğradığı silahlı saldırı sonucu ölen eski Ülkü Ocakları Başkanı Sinan Ateş hakkında MHP ve Ülkü Ocakları’ndan herhangi bir açıklama gelmemesi tartışılırken geçen 48 saatte cinayetin aydınlatılan bir yanı henüz yok. Gelecek Partisi lideri Ahmet Davutoğlu ise “Cumhurbaşkanı, Bahçeli, İçişleri ve Adalet Bakanlarından ses yok. Birileri ülkenin sokaklarında siyasi saldırı girişimlerine mi hazırlanıyor?” diye sordu.

Ölüm sonrasında birçok isim taziye mesajı yayımlarken MHP, AKP ve Ülkü Ocakları’ndan herhangi bir açıklama gelmedi.

‘Birileri Siyasi Saldırı Girişimine Mi Hazırlanıyor?’

Gelecek Partisi lideri Ahmet Davutoğlu ise olaya dair sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu. Davutoğlu paylaşımında şu açıklamayı yaptı:

Ankara’nın göbeğinde, siyasetçi Sinan Ateş katledildi. 48 saat geçti, Cumhurbaşkanı, Bahçeli, İçişleri ve Adalet Bakanlarından ses yok. Birileri ülkenin sokaklarında siyasi saldırı girişimlerine mi hazırlanıyor? Ya da birileri seçime gergin atmosferde gidilmesini mi arzuluyor?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here